Astralis wygra IEM Katowice? Kursy bukmacherów

Jeden z dwóch najważniejszych turniejów w światowym esporcie, klasyka CS:GO, festiwal fragów i headshotów – w środę rozpoczął się turniej IEM Major Katowice. Kto jest faworytem, kto czarnym koniem i jakie są polskie akcenty? O tym wszystkim dowiemy się z oferty legalnego bukmachera TOTALbet.

IEM Katowice potrwa od 13 lutego do 3 marca. Turniej składa się z kilku etapów. Obecnie rozgrywana jest „Faza Nowych Pretendentów”.

Nie jest niespodzianką, że kandydatem numer 1 do zwycięstwa jest Astralis. Duńska organizacja od wielu miesięcy utrzymuje pozycję lidera rankingów. Kurs na zwycięstwo Astralis w TOTALbet wynosi 2.15, co oznacza, że stawiając 100 zł można wygrać 215 zł (minus podatek). Następni w hierarchii są: Team Liquid (6.20), Faze Clan (9.70), Navi (10.00), Mibr (10.50) i Hellraisers (21.50).

[quote style=”1″]- Astralis zdominowali poprzedni sezon, grali najrówniej. Zimą nie doszło w ich szeregach do roszad w składzie, więc to oczywiste, że są zdecydowanym faworytem Majora. Szanse pozostałych ekip są niewiadomą, bo – oprócz Navi – wszyscy zmienili składy. Ja duże nadzieje pokładam w zespole Mibr, który wrócił do składu sprzed dwóch lat, gdy odnosili największe sukcesy. Czarnym koniem może być natomiast Vitality (kurs 26.00), bo w ich składzie gra ZywOo, rewelacja ostatnich miesięcy[/quote] – mówi Karol Pecyna, analityk esportowy TOTALbet.

W IEM Katowice nie zagra żadna polska drużyna, ponieważ wszystkie odpadły we wcześniejszych fazach eliminacji. Nie ma też polskich zawodników w składach zagranicznych ekip. Będą jednak polskie akcenty. Być może w ceremonii otwarcia główną rolę odegra Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, czyli legendarny zawodnik (do niedawna) VirtusPro.

– Tradycją jest, że podczas ceremonii otwarcia puchar wnosi na scenę znana osobistość ze środowiska esportowego. Są plotki, że w Katowicach będzie to Pasha. Kurs na to, że tak się stanie, ustaliliśmy na poziomie 2.00 – mówi Karol Pecyna.

Solą Majora będą mecze, a tych do 3 marca w Katowicach odbędzie się mnóstwo. TOTALbet stawia na rozbudowaną ofertę – na każde spotkanie dostępnych jest ponad 80 zakładów (tzw. marketów). To najszersza oferta na rynku.

– Rozbudowane są zwłaszcza zakłady „head to head”, który z zawodników w danym meczu uzyska więcej fragów – podkreśla analityk TOTALbet.

IEM Katowice to turniej rangi Major, czyli najwyższej w światowym esporcie. Porównać go można do tenisowego Wielkiego Szlema. Pula nagród wynosi 1 milion dolarów. Cały turniej można obstawiać na totalbet.pl.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *