Argentyński futbol chce pieniędzy z zakładów

W miarę jak Argentyna zaczyna wprowadzać przepisy dotyczące zakładów sportowych, organy piłkarskie wyraziły zainteresowanie udziałem w tym biznesie.

Zakłady sportowe należą do najszybciej rozwijających się segmentów w branży gier i każdy coś z tego chce. W miarę jak Argentyna zaczyna zmierzać w kierunku legalizacji, organy zarządzające futbolem wyraziły zainteresowanie wzięciem udziału w operacji segmentu, gdy wreszcie zostanie on uregulowany.

Zakłady sportowe mogą być częścią segmentu gier online zarówno w Buenos Aires City, jak i w prowincji. Ponadto rząd zezwolił już Narodowej Agencji Sportu na „organizowanie zawodów” w całym kraju. Jednak Superliga (najwyższa liga piłki nożnej) i Argentyński Związek Piłki Nożnej (organ zarządzający AFA dla całej piłki nożnej) staraj się uzyskać odszkodowanie i wysłać pieniądze do klubów.

Zarówno Buenos Aires City, jak i prowincja Buenos Aires podjęły decyzję o wykluczeniu naszych marek z umowy o podziale i nie możemy pozostać na uboczu. Nikt nie pytał o naszą opinię i wydaje się, że nie otrzymamy żadnego wynagrodzenia. Osiągniemy porozumienie, w przeciwnym razie będą musieli napisać „Team 1 vs Team 2” lub „Team blue and yellow vs Team red and white” – poinformowała Superlia.

źródło: focusgn.com

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *