Aplikacja mobilna w eWinner!

Nieuniknione stało się faktem. Legalny bukmacher eWinner właśnie wprowadził na rynek aplikacje mobilna na swoje usługi.

Jednak na ten moment aplikacja mobilna eWinner jest dostępna na wszystkie urządzenia oparte o system Android. Wersja dla użytkowników iOS pojawi się już wkrótce.

Ze względu na politykę sklepu Google Play, aplikację mobilną eWinner można pobrać wyłącznie ze strony internetowej eWinner.

  1. Ściągnij plik instalacyjny ze strony eWinner
  2. Wejdź w ustawienia telefonu i zmień je, udzielając zgody na pobieranie plików spoza Google Play.
  3. Odszukaj pobrany plik w centrum powiadomień urządzenia i kliknij w niego istalując go na swoim urządzeniu.
  4. Uruchom aplikację, zaloguj się i korzystaj, kiedy tylko chcesz!

Dzięki aplikacji mobilnej eWinner użytkownik ma dostęp do pełnej oferty, łącznie z promocjami i zakładami LIVE. Ponadto gracz zyskuje pełną kontrolę nad swoim kontem, którego stan może sprawdzić o każdej porze i z dowolnego miejsca.

Bukmacher jednak zaznacza na swojej stronie, że nowa apka może nie funkcjonować tak, jakby oczekiwali tego użytkownicy. Bukmacher jednak cały czas ulepsza aplikację i pracuje nad jej możliwie najwyższą stabilnością. Jeżeli jednak pojawiają się problemy z funkcjonowaniem, należy ją odinstalować i ponownie zainstalować.

Jeżeli zaktualizowana aplikacja nie działa lub występują inne problemy z jej funkcjonowaniem, należy ją odinstalować, a następnie pobrać ponownie i jeszcze raz zainstalować. W przypadku powtarzającego się problemu prosimy o kontakt poprzez FORMULARZ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.