Aplikacja mobilna TOTALbet

Zawieranie zakładów sportowych z urządzenia mobilnego to jedna z najłatwiejszych rzeczy, które możesz zrobić, ale jednocześnie jest jedną z najbardziej złożonych rzeczy, jakie możesz sobie wyobrazić. Brzmi niewiarygodnie, nieprawdaż? Cóż, technologia często może sobie zaprzeczać.

Aplikacja w TOTALbet to bez wątpienia niezły produkt na polskim rynku, w porównaniu do konkurencji. Nie jest to absolutny TOP, lecz także nie ciągnie się w szarym końcu.

Dzięki apce obstawiasz szybko, wygodnie i mobilnie. Obstawiaj gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji mobilnej na smartfony i tablety. Zyskaj dostęp do pełnej oferty prematch i live, a w przyszłości dodatkowe bonusy.

Obstawiając mobilnie, nie przegapisz żadnego zakładu. W aplikacji dostępna jest pełna oferta ze strony WWW. To tysiące zakładów od wiodących do mniej popularnych dyscyplin. Wszystko po to, byś mógł stworzyć idealny kupon.

W TOTALbet możesz dokonać błyskawicznej wpłaty z każdego banku, bez doliczania prowizji. Dostęp do najpopularniejszych systemów płatności to wygoda i gwarancja bezpieczeństwa. Również aplikacja mobilna zapewnia pełną funkcjonalność w obszarze płatności.

Wynik meczu, zamknięcie kuponu, a może najnowsze newsy? Włącz powiadomienia push i określ, jakiego typu informacje chcesz otrzymywać. To wygoda i oszczędność czasu w Twojej komórce.

Przeżyj pełnię emocji dzięku funkcji match tracker w aplikacji mobilnej. Zamień telefon w wirtualne boisko, które odzwierciedli prawdziwy przebieg wydarzeń w interesującym Cię meczu. Sprawy nie idą zgodnie z planem? Reaguj na bieżąco dzięki zakładom na żywo.

Skarbnica wiedzy dla każdego kibica. Sprawdź tabelę, składy, statystyki na żywo z każdego meczu i każdej dyscypliny, która znajduje się w ofercie TOTALbet. Nie musisz już wertować innych stron, by uzbroić się w wiedzę przed obstawieniem kuponu. Wszystko znajdziesz w aplikacji mobilnej TOTALbet.

Wszelkie informacje dotyczące apki, a także możliwość jej ściągnięcia znajdziecie na stronie bukmachera, klikając TUTAJ

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *