Aplikacja GO+bet dostępna również na iOS

Nowy, legalny bukmacher – GO+bet – udostępnił swoim klientom aplikację na systemy iOS. Oznacza to, że teraz gracze mogą korzystać z oferty zakładów sportowych zarówno na telefonach z system Android jak i na iPhone’ach. Jest to spore udogodnienie dla graczy.

W obecnych czasach dostępność aplikacji to kluczowy element branży bukmacherskiej, o czym wiedzą krajowe firmy. Wie o tym również GO+bet, który działa na rynku zaledwie od kwietnia 2022, więc stosunkowo szybko wprowadził tą funkcję dla swoich klientów. Aplikacja na systemy Android pojawiła się już w lipcu, z kolei posiadacze smartfonów z „jabłuszkiem” musieli poczekać do sierpnia.

Aplikacja mobilna to najwygodniejszy dla użytkownika na obstawianie. Znajdują się w niej kluczowe elementy, takie jak oferta pre-match, live, sekcja bonusów, czat, czy podstawowe funkcje wpłat, wypłat i podglądu kuponu. Obstawianie zakładów jest teraz proste, a przeglądanie oferty wygodniejsze z poziomu telefonu. Tym samym GO+bet dołączył do pozostałych bukmacherów, którzy udostępniają swoje aplikacje na obu systemach – Android i iOS.

By pobrać aplikację, wystarczy wejść na App Store, lub kliknąć w TEN link przekierowujący do sklepu Apple’a, a następnie wcisnąć przycisk „pobierz”. Pierwsze wrażenia? Aplikacja działa sprawnie i przypomina wersję mobilną strony GO+bet, dlatego klienci zaznajomieni z jej działaniem nie będą mieli problemu z przejściem na korzystanie z apki.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *