Anthony Joshua ambasadorem William Hill!

Brytyjski bokser wagi ciężkiej, aktualny zawodowy mistrz świata federacji IBF, WBO, super czempion WBA i IBO został ambasadorem bukmachera William Hill! Kontrakt został podpisany na okres jednego roku.

Zgodnie z umową Joshua zaprezentuje zintegrowane kampanie reklamowe marki, a także promował markę poprzez działania w mediach społecznościowych i akcje PR.
„Promocja boks dla ogromnej publiczności spoza naszej branży jest moją pasją. Ważne jest dla mnie, aby współpracować z markami, które rozumieją w jakim miejscu się znajduję i co muszę poświęcić, aby stać się niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej. Byłem naprawdę pod wrażeniem zespołu William Hill i nie mogę się doczekać współpracy.” – powiedział Joshua.

Prezes William Hill, Philip Bowcock, powiedział:

„Anthony Joshua jest jedną z wiodących osobistości sportowych swojego pokolenia i osiągnął tak wiele tak szybko. To ekscytujące czasy w William Hil. Rozszerzamy działalność w Stanach Zjednoczonych i poczuliśmy, że jest to doskonały czas na ogłoszenie globalnego ambasadora marki. AJ idealnie nadaje się do tej roli i wierzymy, że pomoże nam rozwijać się i wzmacniać naszą markę, gdy dołączymy do niego w jego drodze do stania się niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej na świecie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa