Andrzej Twarowski ambasadorem TOTALbet

Znacie go z telewizji. Od 20 lat komentuje mecze ligi angielskiej. Wprowadził do obiegu powiedzenie „zapinamy pasy”. Ceniony za fachowość, humor i charakterystyczny głos. Miło nam ogłosić, że dziennikarz nc+ Andrzej Twarowski został ambasadorem marki TOTALbet.

Dlaczego „Twaro”? Po pierwsze – wiarygodność. TOTALbet jest legalną firmą, działającą w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów RP, a marka Andrzeja Twarowskiego pomoże nam dotrzeć z tą informacją do szerokiego grona Odbiorców.

Po drugie – wiedza. Doświadczenie dziennikarskie ambasadora wykorzystamy do wprowadzenia niebanalnych promocji, przeprowadzimy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Po trzecie – popularność. Dla Klientów TOTALbet współpraca z „Twaro” to okazja do ciekawej interakcji w social media. Poczucie humoru ambasadora spożytkujemy w produkcjach wideo, sesjach Q&A. Nie zdradzimy wszystkich pomysłów, ale na pewno Was zaskoczymy!

A więc, zapinamy pasy. Jeśli jeszcze nie śledzicie naszych kanałów social media, polecamy to zrobić. Będzie się działo!

#TotalTwaro

* Andrzej Twarowski, komentator nc+, to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zasięgowych dziennikarzy sportowych w Polsce. Od 1996 r. związany ze stacją Canal+, na antenie której komentuje piłkę nożną, specjalizując się w lidze angielskiej. Jest także współprowadzącym cyklicznego programu „Liga+ Extra”, podsumowującego wydarzenia Lotto Ekstraklasy. Jego wpisy na Twitterze śledzi ponad 132 tys. obserwujących.

źródło: TOTALbet

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *