AFC Champions League, Kashima Antlers – Sanfrecce Hiroshima, 18/06/2019, godz: 12:00

Piłkarze Kashima Antlers zdecydowanie mają tę przewagę, że wspiera ich publiczność. Będą chcieli z pewnością z tej przewagi w pełni skorzystać, biorąc pod uwagę, że drugi mecz rozegrają na wyjeździe. Co ważne, zespół przegrał trzykrotnie na tym stadionie przeciwko temu samemu przeciwnikowi w ciągu ostatnich trzynastu lat.

Ponadto piłkarze zarejestrowali osiem z ostatnich dziesięciu zwycięstw w spotkaniach bezpośrednich, a w domu, w czterech meczach strzelili dwie lub więcej bramek. Kontynuując, zanotowali również osiem zwycięstw w ostatnich dziewięciu meczach u siebie, podczas gdy Hiroshima przegrała trzy z ostatnich pięciu meczów wyjazdowych.

W związku z tym oczekuję, że to właśnie piłkarze Kashima Antlers odniosą zwycięstwo w tym spotkaniu, ale nie bez obrażeń. W końcu podejmują zwycięzcę grupy, który wygrał pięć ze swoich sześciu meczów i osiągnął ostatnie dwa zwycięstwa w spotkaniach bezpośrednich. Co więcej, goście zdają sobie sprawę ze znaczenia strzelonych bramek na wyjeździe, nawet jeśli przegrają. W końcu Kashima nie była w stanie utrzymać czystego konta w trzech z ostatnich czterech spotkań i straciła trzy gole w ostatnim spotkaniu bezpośrednim. W każdym razie spodziewam się, że obie drużyny znajdą drogę do bramki.

Typ:

„1” – @1.91

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.90

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa