600 € w Red Minute

Mecz pomiędzy Santos i Sao Paulo w minionym tygodniu zakończył się remisem 1-1, a pierwsza bramka padła dopiero w 58 minucie. Nikt nie wytypował poprawnie czasu strzelenia gola, więc w tym tygodniu pula wzrasta do 600€!

W bieżącym tygodniu pora na mecz w szwedzkiej Allsvenskan pomiędzy Örebro i Djurgården, który odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia o godz. 17:30. Jak zwykle, czas stawiać zakłady, podawać typy i powalczyć o 600 €!

WYTYPUJ RED MINUTE TERAZ I WYGRAJ 600 €!

– Postaw €10 lub więcej na mecz o którym mowa powyżej.
– Wybierz minutę meczu, w której, Twoim zdaniem, padnie bramka (na przykład: 90).

Można wygrać na dwa sposoby:

1. Jeśli padnie bramka w wybranej przez Ciebie minucie, wygrywasz 600 €!*
2. Jeśli padnie bramka (ale nie pierwsza bramka w meczu) w wybranej przez Ciebie minucie, Redbet powiększy Twój uznany zakład o 100% do €20.

*W przypadku, gdy prawidłowych trafień będzie więcej, nagroda zostanie podzielona pomiędzy uczestników konkursu, którzy podali prawidłowe trafienie.