25 złotych za rejestrację konta w STS

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta gracza u największego polskiego bukmachera, to … dziwne. Niemniej, stoisz przed szansą otrzymania 25 złotych za samą rejestrację konta gracza. Zatem nie czekaj, dołącz do grupy szczęśliwych posiadaczy konta w STS.

Jak uzyskać freebet? Podczas rejestracji w polu „kod promocyjny”, które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu), należy wpisać: pewne25

Poniżej wyjaśnimy krok po kroku jak w 100% otrzymać bonus:

  1. Załóż konto – wypełnij krótki formularz rejestracyjny i skorzystaj z okazji na dodatkowy bonus startowy w wysokości 25 złotych. Proces zakładania konta jest jasny, prosty i trwa zaledwie chwilę!
  2. Wpisz kod: PEWNE25 – podczas rejestracji w polu “kod promocyjny” wpisz hasło: PEWNE25. Pamiętaj, że wielkość liter nie ma znaczenia. Dozwolone kombinacje to: pewne25, PEWNE25 czy PeWnE25.
  3. Odbierz 25 złotych – to wszystko, co musisz zrobić podczas rejestracji konta, aby otrzymać bonus w wysokości 25 złotych. Promocja łączy się z bonusem powitalnym 1200 złotych.

To wszystko, co musisz zrobić podczas zakładania konta, aby cieszyć się bonusem w wysokości 25 złotych! Sprawdź i przekonaj się, że freebet w STS, to najlepszy bonus na start wśród bukmacherów w Polsce!

Co warte przypomnienia, wspomniany bonus w wysokości 25 złotych trafi na Twoje konto tuż po rejestracji konta, które jest całkowicie za darmo.

W celu wypłaty środków bonusowych, o których wsponiałem, należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Do obrotu zaliczają się stawki oczywiście tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. To bardzo proste warunki, aby móc w pełni wykorzystać freebet w STS.

Szczegóły promocji, a także warunki obrotu bonusem znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do rejestracji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.