1xBet integruje internetowe gry wideo i bingo z MGA

Międzynarodowy operator 1xBet powiększył swoją bibliotekę automatów do gier online i bingo wideo dzięki nowemu sojuszowi z internetowym oddziałem hiszpańskiej firmy produkującej gry MGA.

Treści z MGA Games będą w pełni zintegrowane z ofertą 1xBet, w szczególności na rynkach, na których gry online są regulowane lub na drodze do regulacji.

1xBet ma dostęp do pełnej kolekcji, w tym do gier Lucky Dragon, Wild Africa i Cabaret, a także do gier wideo bingo Detective, Zeus i Castle.

Oświadczenie prasowe 1xBet brzmi:

„Automaty online i gry bingo wideo są niezwykle popularne wśród naszych graczy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadania MGA w naszym portfolio i mamy nadzieję, że gracze będą zadowoleni z zawartości tak samo jak my. To zaszczyt współpracować ze zwycięzcą nagrody dla najlepszego dostawcy technologii eGaming. „

José Antonio Giacomelli, dyrektor ds. Nowych technologii MGA, powiedział:

„1xBet to międzynarodowy operator o znaczącej pozycji na całym świecie. Jesteśmy dumni, że wybrali MGA Games jako partnera, aby zwiększyć swoją kolekcję gier wiarygodnych, o wysokiej jakości treści. „

Dodał także:

„Zachęca nas to do utrzymania wysokich standardów jakości produktów i usług, które rzeczywiście otwierają przed nami drzwi na rynki międzynarodowe.”

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *