10Bet podpisuje kontrakt z West Bromwich Albion

10Bet, czyli bukmacher z Wielkiej Brytanii został zaprezentowany jako nowy oficjalny partner bukmacherski klubu Championship – West Bromwich Albion.

Kontrakt został podpisany na cały sezon 2018/2019 z możliwość przedłużenia na kolejne lata. 10Bet zapowiada wiele ciekawych akcji związanych z WBA, a szczególnie z fanami zespołu z West Bromwich, którym bukmacher ma zapewnić szereg ekskluzywnych treści i wyjątkowe możliwości zakładów.

[quote style=”1″ author=””]Jako oficjalny partner bukmacherski West Bromwich Albion jesteśmy zaangażowani w budowanie silnych relacji z zespołem i jego lojalnymi fanami. Albion to klub pełen tradycji i historii, z dumą wspieramy kampanię Baggies, która ma zakończyć się powrotem do Premier League” – powiedział Daniel Corcos, Dyrektor Marketingu 10Bet.[/quote]

Nie tak dawno 10bet został głównym sponsorem drużyny, Blackburn Rovers, jednego z najstarszych klubów piłkarskich w Anglii i jednego z sześciu zespołów, które wygrały Premier League.

10Bet na bukmacherskiej scenie pojawił się w 2003 roku, szybko zyskując pozycję jednego z największych na świecie międzynarodowych bukmacherów, zapewniając graczom na całym świecie jedne z najlepszych kursów, funkcji i bonusów w branży. Dzisiaj 10Bet zaspokaja potrzeby doświadczonych i początkujących graczy w ponad 90 krajach.

Najlepsza w swojej klasie aplikacja mobilna, a także najlepsze w branży funkcje zakładów – w tym innowacyjny „Pulse Bet”były głównie odpowiedzialne za szybki, niedawny wzrost bazy klientów 10Bet w Wielkiej Brytanii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.