Umowa sponsorska Betway i Levane U.D.

Betway zagości na koszulkach Levante U.D. – klubu piłkarskiego z hiszpańskiej La Liga. Umowa została podpisana na okres dwóch lat.

Będzie to drugi hiszpański klub w portfolio bukmachera, na początku tego roku Betway podpisał umowę z Leganés.

„Zawsze szukamy sposobów na zwiększenie zasięgu marki Betway w całej Europie i jest to świetna okazja, aby to osiągnąć. Levante U.D jest klubem z bogatą historią i liczymy na udaną współpracę”

– powiedział Anthony – CEO Betway.

Warto dodać, że Betway współpracuje również z innymi klubami piłkarskimi z Europy: West Ham United (Anglia), Werder Brema (Niemcy) i Anderlecht (Belgia).

Grupa Betway jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozrywki w zakresie zakładów sportowych, kasyn, bingo i pokera. Firma działa na wielu regulowanych rynkach internetowych i posiada licencje w Wielkiej Brytanii, na Malcie, we Włoszech, Danii, Hiszpanii, Belgii, Niemczech i Irlandii. Z siedzibą na Malcie i Guernsey, przy wsparciu z Londynu, Wyspy Man, Sztokholmu i Kapsztadu.

Betway szczyci się tym, że zapewnia swoim klientom przyjemne i świadome wrażenia z zakładów, oraz zapewnia bezpieczeństwo w tym zakresie. Betway jest członkiem kilku znaczących organizacji branżowych, w tym ESSA, Independent Betting Adjudication Service (IBAS) oraz Remote Gambling Association (RGA) i jest akredytowany przez zaufaną międzynarodową agencję testową eCOGRA.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa