Superbet z licencją – nowy bukmacher wchodzi na polski rynek

Na rynku europejskim działa prężnie już od 8 lat, teraz wchodzi do Polski, chcąc podbić rynek Europy Środkowo-Wschodniej. Nowy operator zakładów bukmacherskich – firma Superbet – właśnie uzyskała licencję wydaną przez Ministra Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich.

Superbet został założony w 2009 roku w Rumunii jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej. Firma organizuje zakłady wzajemne na wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne.

Przez osiem lat Superbet rozwinął swoją sieć do ponad 600 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii, a także powiększył wpływy oferując zakłady w Internecie oraz kasyno online.

Jesteśmy zaszczyceni, że jako firma Superbet możemy rozpocząć swoją działalność w Polsce – powiedział Aleš Dobeš, Prezes Zarządu Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. – Jest to rynek niezwykle wymagający, ale wierzymy, że jako marka premium wśród zakładów bukmacherskich trafimy w gusta Polaków i zdobędziemy ich zaufanie. Plany mamy bardzo ambitne. Już w najbliższym czasie będziemy otwierać punkty, a kolejnym priorytetem będzie uzyskanie licencji na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet. Mam nadzieję, że punkty Superbet zyskają uznanie nawet najbardziej wymagających klientów, bo wysoka jakość obsługi i różnorodność, to wartości, które cenimy najbardziej – dodał Prezes Superbet na Polskę.

Superbet to lider rumuńskiego rynku i jeden z głównych operatorów zakładów bukmacherskich w tej części Europy. Na poziomie międzynarodowym, firma mocno inwestuje w swój zespół. W ostatnich miesiącach do Superbet dołączyli znakomici eksperci z branży bukmacherskiej, posiadający wieloletnie doświadczenie w takich firmach jak William Hill, Bet365, Ladbrokes czy bwin. W Polsce nowy legalny bukmacher już wkrótce uruchomi 50 pierwszych punktów. Plan rozwoju oraz rozszerzania działalności w Polsce zostanie przedstawiony przez zarząd spółki w listopadzie.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa