Oklahoma City – San Antonio Spurs 02:00 13.01.19

W Chesapeake Energy Arena dojdzie do rewanżu pomiędzy koszykarzami Oklahoma City i San Antonio.

Zeszłej nocy obie ekipy zagrały w prawdopodobnie w najlepszym meczu rundy zasadniczej. W Teksasie padł rekordowy w tym sezonie wynik 301 punktów! Ekipa Gregg Popovicha wygrała po dwóch dogrywkach 154:147 z Thunder. To zdecydowanie najwięcej w trenerskiej karierze Popovicha. Co więcej Spurs zostali pierwszą drużyną ze 100% skutecznością rzutów za trzy w 1. połowie (10/10), a rekord kariery zaliczył LaMarcusa Aldridge, który zdobył 56 punktów. Warto dodać, że San Antonio wygrało 6 z 7 ostatnich spotkań.

Oklahoma natomiast złapała zadyszkę i zaliczyła ostatnio 3 porażki z rzędu. Zmotywowani koszykarze będą chcieli zrewanżować się Spurs za zeszłą porażkę i pokazać swojej publiczności kto rządzi w Konferencji Zachodniej.

Uważam, że Thunder przełamie serię porażek i zrewanżuje się za ostatni mecz, dlatego stawiam na nich z handicapem -3.5 po kursie 1.7.

TYPER: Robert Madzia z Superbet