Detroit Pistons – San Antonio Spurs 01:00 08.01.19

W The Motor City słabo dysponowani koszykarze Pistons podejmą szóstą siłę zachodu San Antonio Spurs.

Detroit od kilku tygodni nie przypominają drużyny z początku sezonu i spadli na 9 miejsce w konferencji wschodniej. Bilans w 17 ostatnich spotkaniach to: 4 zwycięstwa i 13 porażek! W zeszłym starciu z Utah Jazz, choć Detroit prowadziło po pierwszej kwarcie 31:13, to zaprzepaścili wysoką przewagę i przegrali w ostatnich minutach 105:110.

Natomiast ekipa z Teksasu czym bliżej rozgrywek play-off tym gra coraz lepszą koszykówkę. Spursi wygrali 4. mecz z rzędu, a w 15 ostatnich spotkaniach mogą pochwalić się imponującym bilansem 12-3.

Ostatni raz obie ekipy spotkały się ze sobą 6. października zeszłego roku, a lepsza okazała się drużyna Gregga Popovicha. Stawiam na kolejne zwycięstwo Spurs z handicapem -4.5 po kursie 2.1.

TYPER: Robert Madzia z Superbet